JesteśmyDla naszych
pacjentów.

Kompleksowadiagnostyka
kardiologiczna

witamy w vivamed bis

Tarnowskie Centrum Specjalistyczne
VIVAMED bis istnieje od 2005

Nasza oferta skierowana jest dla osób chorych  jak i dla osób zdrowych , którzy chcą przeprowadzić  badania profilaktyczne i dokonać szczegółowej oceny stanu zdrowia.

Posiadamy dwie specjalistyczne placówki na terenie Tarnowa. Nasz wykwalifikowany personel oraz sprzęt medyczny, do którego mamy dostęp, sprawiają, że VIVAMED to najbardziej odpowiedni wybór dla każdego, kto poszukuje dobrego dentysty, kardiologa, neurologa, psychiatry, czy też innego specjalisty w Tarnowie.

W każdej z dziedzin, w której oferujemy naszym pacjentom pomoc, mogą oni liczyć na kompleksową obsługę, w której najważniejsze jest zdrowie pacjenta. Jesteśmy między innymi poradnią stomatologiczną oraz kardiologiczną. Materiały oraz sprzęty, jakimi dysponujemy, pozwalają nam zaoferować pacjentom w dziedzinie stomatologii, m.in. najwyższej jakości pomoc protetyka, wykonanie protez, licówek, implantów, koron lub przeprowadzenie wybielania zębów. Pracują u nas najlepsi dentyści, kardiolodzy oraz personel medyczny innych specjalizacji. W naszych pracowniach znajduje się również nowoczesny sprzęt do USG.

Zachęcamy do zapoznawania się z naszą ofertą w zakresie stomatologii (m.in. licówki, protezy, korony, implanty, wybielanie zębów, protetyka), kardiologii oraz innych specjalizacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na ulicach PCK oraz Goldhammera w Tarnowie.

dentystyka stomatologia choroby serca kardiologia ultrasonografia usg profesjonalny personel

Aktualności Z życia przychodni

Profesjonalne badanie echo serca
2017-10-14 12:37:00
Profesjonalne badanie echo serca

Diagnostyka chorób serca wykonywana jest w każdą środę i czwartek

Diagnostyka bruksizmu i bezdechów sennych

Pełna diagnostyka internistyczno- kardiologiczna wraz z konsultacją stomatologiczną

PROMOCJA NA WYBIELANIE
2017-10-14 12:34:00
PROMOCJA NA WYBIELANIE

Jednorazowe wybielanie zębów w gabinecie kosztuje1100 zł.

Posiadamy najnowocześniejszySprzęt medyczny