Poradnia kardiologiczna

Tarnów, ul. PCK 26 • Tel. 14 627 02 99


Diagnozujemy i leczymy choroby serca i układu krążenia. Zajmujemy się leczeniem niewydolności krążenia, nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej czy zaburzenia rytmu serca.

Dr n. med. Marek Skura
internista kardiolog

 Dr n. med. Mariusz Kret
Internista kardiolog

 

EKG, EKG WYSIŁKOWE NA BIEŻNI RUCHOMEJ, ECHO SERCA, 24-GODZINNY HOLTER CIŚNIENIOWY, HOLTER EKG 24-GODZINNY, 48-GODZINNY, 3,4,5,6,7 DNIOWY, 3 i 12 ODPROWADZENIOWY.

Całą kadrę medyczną charakteryzuje wysoki stopień przygotowania i doświadczenia zawodowego. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty i dyplomy

Choroby wieńcowej serca (kwalifikacja do koronarografii), Nadciśnienia tętniczego, Zaburzeń rytmu i przewodzenia (kwalifikacja do wszczepienia rozrusznika serca), Niewydolności krążenia, Chorób wsierdzia, mięśnia sercowego oraz osierdzia, Omdleń , ZaburzeUmów się na wizytę

Termin wizyty będzie ważny po potwierdzeniu telefonicznym!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest VIVAMED bis Tarnowskie Centrum Specjalistyczne, ul. PCK 26, 33-100 Tarnów, NIP: 8731149301.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem jest VIVAMED bis Tarnowskie Centrum Specjalistyczne, ul. PCK 26, 33-100 Tarnów, NIP: 8731149301.

* - pola oznaczone gwiazdką sa wymagane.